Asystent(ka) ds. Należności z językiem Hiszpańskim

Opis firmy

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec w zakresie zrównoważonego rozwoju, jakości i rzetelności. W sieci ponad 2650 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 98 000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Od ponad 140 lat tworzymy organizację o otwartej i przyjaznej kulturze, oferującą bezpieczne środowisko pracy i stabilne zatrudnienie. Zapewniamy naszym pracownikom różnorodne możliwości rozwoju wewnątrz zespołu, w którym ludzie szanują się i pomagają sobie nawzajem.

Opis oferty pracy

Twoje zadania:

kontakt telefoniczny oraz mailowy w języku hiszpańskim z zagranicznymi klientami
monitorowanie stanu przeterminowanych należności
analiza otwartych pozycji na kontach klientów
codzienne wsparcie zespołu Należności

Praca ta wymaga kontaktu jedynie z przedstawicielami firm – klientów SGS. Nie jest to windykacja ani call center. Co więcej, pracę tę możesz wykonywać w pełni zdalnie z każdego miejsca w Polsce!

Kwalifikacje

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

jesteś dyspozycyjny/a min. 20h tygodniowo
chcesz się rozwijać w obszarze finansów
znasz j. hiszpański na poziomie min. B1+
znasz j. angielski na poziomie min. B1+
znasz MS Excel
jesteś zorientowany/a na pracę zespołową

Mile widziane:

studia filologiczne lub ekonomiczne (w trakcie)

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich)
możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce (zapewniamy laptop i telefon)
szkolenie wstępne oraz dedykowany, doświadczony „buddy” który sprawnie wprowadzi Cię w obowiązki
platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów
Program Poleceń Pracowniczych
Program Inicjatyw Pracowniczych

Originally posted on Himalayas

Post:

Leer más

Comparte:
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
post
Categorías
Competencias
Empleabilidad
Empleo

Recibe las nuevas ofertas de trabajo